Vēža ārstēšanas metode

  SRC Sigulda
  By SRC Sigulda

  Radioķirurģija ar CyberKnife® – kāpēc ārsti šo iespēju noklusē?

  image

  Vairums ārstu nezina par šādu ārstēšanas metodi, taču ir arī pārāk konservatīvi, lai mainītu pierastās ārstēšanas metodes pret citām. 
  Ja ārsti šo metodi būtu pacientiem ieteikuši ātrāk, iespējams, būtu aiztaupīts daudz ciešanu un cilvēku sāpju, ko nes līdzi tradicionālā audzēju terapija – ķirurģija, starošana un ķīmijterapija. Ar Cyberknife ir iespēja iznīcināt audzējus tādās vietās, kur ar ķirurģisku iejaukšanos iespēju tikt klāt nav. Ar šo ierīci ir iespējams iznīcināt audzējus, kurus līdz šim uzskatīja par neārstējamiem. Tādus, kas atrodas operācijai nepieejamās vietās, piemēram, dziļi smadzenēs, skriemeļos tuvu muguras smadzenēm vai aknās, plaušās un citur. Protams, ir arī gadījumi, kad ierastās metodes tiek veiktas tik bieži, ka turpmāk nav iespējams tās izmantot un sevi ir izsmēlušas.  

  CyberKnife M6 ir mūsdienīga alternatīva ierastajām ķirurģiskajām metodēm, kas ļauj iznīcināt patoloģiskus veidojumus organismā - audzējus, atsevišķas asinsvadu anomālijas, tradicionālai operēšanai nepieejamās vai grūti pieejamās vietās.

  Šobrīd Latvijā ir ārsti, kuri pārzina Kibernaža iespējas un jau daudzus gadus savus pacientus ir sūtījuši arī uz ārzemju CyberKnife klīnikām. Latvijā tāds ir neiroķirurgs profesors Igors Aksiks , bet Lietuvā neiroķirurgs Arturas Šitkauskas.
  Uz konsultācijām Latvijā par radioķirurģijas piedāvātajām iespējam, ir iespējams pieteikties Rīgā, Siguldā un Liepājā, kur

  Mūsu klīnikas speciālisti izmantojot prof. Vladislava Burika lielo praktisko pieredzi, ir gatavi ar lielāko prieku palīdzēt un risināt jūsu veselības problēmas. Neapšaubāmi ir iespējams noorganizēt arī virtuālu konsultāciju pacientam no jebkuras pasaules malas, nosūtot iepriekšējo izmeklējumu datus uz mūsu mājaslapu. Mūsu ārsti ir gatavi sniegt konsultācijas katram klientam latviešu, lietuviešu, krievu, angļu un ukraiņu valodā.

  Cyberknife ārstēšana bez sāpēm un nepatīkamām sajūtām

  Atšķirībā no GammaKnife smadzeņu radioķirurģijas nav nepieciešams stereotakses rāmis – masīvi metāla gredzeni ap galvu, kurus uzliek (ar platīna skrūvēm ieskrūvējot galvaskausā) pirms ārstēšanas, kad veic sagatavošanos terapijai. Tas nozīmē, ka pacienti Cyberknife terapijas laikā var justies daudz mierīgāk un ērtāk. CyberKnife radioķirurģijai pietiek vien ar īpaši vieglu galvas masku, kas pacientam palīdz noturēt galvu nekustīgi. Savukārt audzējus pacientu ķermenī unikālā, robotizētā iekārta izseko izmantojot speciālus marķierus. CyberKnife® kustīgā daļa – lineārais paātrinātājs, kas uzmontēts uz robotizētas “rokas” tā, lai staru krustpunkts būtu tieši audzēja audos. Jaunākajai iekārtai Cyberknife ir apbrīnojama precizitāte – līdz milimetra desmitdaļām.

  Visveiksmīgāk šāda ārstēšanas metode var iznīcina veidojumus, kas nav lielāki par trijiem centimetriem. Bet ir arī atsevišķi gadījumi, kuros ir iespējams izārstēt pat piecus līdz sešus centimetrus lielus veidojumus. 

  Cyberknife Sigulda

   

   

   

  SRC Sigulda

  SRC Sigulda

  Oncology clinic in Latvia
  Business description

  Private oncology clinic in Baltics.

  Our clinics locates in Sigulda near to city of Latvia, Riga.

  We offer to our patients effective tumor treatment with Cyberknife technology...