Populārākās sporta preces vingrinājumiem mājās

  VS-SPORT
  By VS-SPORT

  Populārākās sporta preces 

   Mazkustīgs dzīvesveids, neveselīga pārtika, kā arī citi kaitīgi ieradumi – mūsdienu sabiedrībā tas nav nekas neparasts. Tehnoloģiju straujā attīstība aiztaupa mums veselu lērumu kustību, jo esam pasākuši kā darbu, tā arī izklaidi rast pie saviem datoriem un televizoriem, vizināties autobusos un automašīnās pat ja veicama vismazākā distance, kā arī fizisko  darbu pēdējās desmitgadēs aizvietojis intelektuālais, nosēdinot mūs atkal pie tiem pašiem datoriem. Tāpēc nav nekāds brīnums, ka šāds neveselīgs dzīvesveids rada ne mazumu problēmu. Liekais svars, sirds slimības un vispārējs nogurums ir tikai dažas, kuras vērts pieminēt. Tāpat ir arī diezgan loģiski, ka visam ir savas robežas, tāpēc lielai daļai cilvēku dzīvē pienāk brīdis, kad viņi saprot – viss, tā turpināties nedrīkst! Kaut kas ir jāmaina! Diemžēl ne vienmēr tas ir tik viegli izdarāms. Pat ja apņēmība turpmāk vairāk kustēties un ēst veselīgāk ir gana liela, iespējas nereti tādas nav. Ne visi var atļauties doties uz nodarbībām trenažieru zālē vai atrast laiku, kad doties ārā skriet. Tāpēc daudzi cilvēki izlemj trenēties neizejot no mājas. Šim mērķim visbiežāk nepieciešams iegādāties sporta preces, kuras lieliski aizvieto lielāko daļu trenažieru zālē pieejamā aprīkojuma.

  Hanteles. Lieliska izvēle, ja esat noskaņoti uzlabot savu roku muskulatūru – gan bicepsus, gan tricepus, kā arī muguru un plecus. Nav nekādas vajadzības doties uz trenažieru zāli, lai katrai muskuļu grupai atrastu attiecīgo trenažieri. Pareizi vingrinājumi ar hantelēm var nodrošināt visu roku muskuļu grupu trenēšanu. Pieredzējušāki sportiski var iegādāties smagākas hanteles, sievietes un iesācēji droši var sākt ar nelielām un vieglām hantelēm, ar kurām papildināt savus aerobiskos vingrinājumus. Hanteles Jūsu mājā aizņems pavisam maz vietas, taču būs izcils papildinājums Jūsu treniņprogrammai.

  Velotrenažieri. Izcili piemēroti aukstiem rudens un ziemas vakariem ir velotrenažieri, kuri lieliski aizstās riteņbraukšanu laikā, kad ar īstu velosipēdu nav iespējams pārvietoties. Velotrenažieris ir populārākais, vecākais un visvairāk pārdotais kardiotrenažieris pasaulē. Tā veiksmes atslēga, visticamāk, rodama faktā, ka velotrenažiera mīšanas laikā droši var arī lasīt vai skatīties TV, tādejādi padarot treniņus interesantākus, vienlaikus trenējot sirdsdarbību, kāju muskulatūru un vispārējo izturību.

  Pievilkšanās stienis. Vienkārša sporta prece pieredzējušiem un labā fiziskā formā esošiem cilvēkiem. Pievilkšanās ir viens no nozīmīgākajiem vingrinājumiem kā mugurai, tā arī rokām, tāpēc ir ieteicams mājās sev uzstādīt pievilkšanās stieni, kuru izmantojot, var trenēties, piemēram, no rīta vai pirms doties gulēt.

  Kardiotrenažierus un hanteles ieteicams papildināt ar citām sporta precēm, piemēram, paklājiņu stiepšanās vingrinājumiem vai solu vingrinājumiem ar hantelēm un vēderpresei. Jūsu sporta preču izvēle būs atkarīga no Jūsu fiziskās sagatavotības un vēlamā rezultāta, taču galvenais ir apņēmība sportot, tāpēc doma par sporta aprīkojuma ieviešanu savās mājās ir vairāk nekā apsveicama. 

  VS-SPORT

  VS-SPORT

  Business description

  SPORT PROVISION UK – specializēts sporta aprīkojuma vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības uzņēmums. Mēs piegādājam sporta aprīkojumu un inventāru
  trenažieri,hanteles,velotrenažieri,eliptiskais...