Velotrenažieri ir viens no labākajiem veidiem kardiovaskulārās veselības un izturības uzlabošanai ???

  VS-SPORT
  By VS-SPORT

  Velotrenažieri

  Gluži tāpat kā mehāniskie skreceļi un eliptiskie trenažieri, velotrenažieri ir viens no labākajiem veidiem kardiovaskulārās veselības un izturības uzlabošanai. Velotrenažierus īpaši iemīļojuši tie, kuri ar velosipēdu pārvietojas siltajās sezonās, taču to nevar darīt, piemēram, ziemā. Tādejādi velotrenažiera izmantošana joprojām nodrošina izturības saglabāšanu. Atšķirībā no īsta velosipēda izmantošanas, trenējoties uz velotrenažiera, nav jāuztraucas par ceļa segumu (jo uz velotrenažierim tāda gluži vienkārši nav) vai par šķēršļu apbraukšau, pagriezienu veikšanu vai inerci. Taču pat ja ikdienā ar velosipēdu nepārvietojaties, velotrenažierim, salīdzinājumā ar mehānisko skrejceliņu, ir dažas priekšrocības. Piemēram tas, ka, minot pedāļus, netiek radīts nekāds spiediens potītēm un ceļgaliem, līdz ar to, velotrenažieri var droši izmantot gan tie, kuriem ātri iestajas potīšu un ceļgalu sāpes, gan arī tie, kuriem ir liekais svars, kas bieži vien padara mehāniskā skrejceļa izmantošanu veselībai bīstamu. Trenējoties uz velotrenažiera, nav nekādas zemes trieciena iespējamības, kā arī potītēm netiek radīts nekāds ķermeņa svara spiediens, jo pārsvarā velotrenažieri, gluži tāpat kā parastu velosipēdu, izmanto, uz tā sēžot. Atrašanās sēdus pozīcijā velotrenažieriem pievieno vēl vienu priekšrocību. Ja uz skrejceliņa vai eliptiskā trenažiera neatliek nekas cits, kā savu skatienu nodarbināt, vērojot apkārt notiekošās lietas vai cenšoties skatīties 'tukšumā', velotrenažieri izmantojot, ir pilnīgi iespējams vienlaikus lasīt grāmatu vai žurnālu, arī televizora skatīšanās, atrodoties sēdus pozīcijā ir krietni vien vieglāka nekā, piemēram, skrienot uz mehāniskā skrejceļa. Līdz ar to  ir ļoti iespējams, ka uz velotrenažiera laiks šķietami rit nedaudz ātrāk un treniņi tik ļoti nenogurdina garīgi. Tas pats attiecas arī uz vingrinājumu dažādību, izmantojot velotrenažieri. Jūs varat izvēlēties dažādas intensitātes treniņus, bet, kad apnikušas vienveidīgās kustības, varat arī mīties atpakaļgaitā. Velotrenažieri lieliski stiprina kāju muskuļus, kā arī var kļūt par neatsveramu līdzekli liekā svara zaudēšanā. Pusstundā uz velotrenažiera ir iespējams zaudēt ne mazāk kā 210 kalorijas, un līdz pat 311 kalorijām cilvēkiem ar lielāku ķermeņa masu. Jo vairāk ir liekā svara, jo vairāk tauku uz velotrenažiera tiek sadedzināti.

  Velotrenažieri fizkultūrā pazīstami ir jau ļoti sen – kopš 18. gadsimta beigām, tāpēc nav nekāds brīnums, ka tas ir pasaulē populārākais trenažieris. Velotrenažieri ir iespējams ērti ietilpināt jebkura lieluma istabā, līdz ar to ir iespējams sev sniegt vērtīgu un intensīvu treniņu, neizejot no mājas! Galvenais pareizi uzstatīt velotrenažiera sēdekli atbilstoši savam augumam un nepārspīlēt ar treniņu intensitāti – to ieteicams paaugstināt pamazām treniņa laikā. 

  VS-SPORT

  VS-SPORT

  Business description

  SPORT PROVISION UK – specializēts sporta aprīkojuma vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības uzņēmums. Mēs piegādājam sporta aprīkojumu un inventāru
  trenažieri,hanteles,velotrenažieri,eliptiskais...