Uniserviss

Everyone

Business description

Būvmateriālu interneta veikals Prof.lv ir veidots kā atbilde situācijai būvmateriālu tirdzniecībā Latvijas interneta vidē. Mums bija ļoti grūti atrast būvmateriālu e-veikalu, kam reizē būtu ievērojami noliktavas krājumi un arī mūsdienīga tīmekļa lapa. Pašlaik izskatās, ka veiksmīgākie būvmateriālu e-veikali panākumus gūst par spīti, nevis pateicoties savām web lapām. Prof.lv mērķis ir būt par interneta būvmateriālu veikalu, kas spēj ne tikai nodrošināt savlaicīgu piegādi ar ievērojamiem noliktavas krājumiem, bet arī būt ērtākajam būvmateriālu veikalam. Nereti var sastapt pienācīgi noformētus būvmateriālu e-veikalu, bet izdarot pasūtījumu klausīties atrunas par to, ka materiāli nav pieejami vai būs pieejami vēlāk. Prof.lv noliktavā glabā vairumu sezonai aktuālo būvmateriālu un nodrošina to piegādi tajā pašā dienā. Mums arī ir pašiem savs autoparks, kas paver iespēju izpildīt dažādus nestandarta pasūtījumus.

Short description: Būvmateriālu, instrumentu un dārza preču interneta veikals. Mūsu mērķis ir ne tikai piedāvāt plašu sortimentu par godīgām cenām, bet arī būt ērtākajam būvmateriālu interneta veikalam Latvijā.
City

Companies

Employees
Company Revenue

No skype name yet

  • Uniserviss
   Uniserviss bookmarked Buvmaterialu interneta veikals.
   Prof.lv ir būvmateriālu, instrumentu un dārza preču interneta veikals. Mūsu mērķis ir ne tikai piedāvāt plašu sortimentu par godīgām cenām, bet arī būt ērtākajam būvmateriālu interneta veikalam Latvijā.
   • Uniserviss
    Uniserviss joined Centillien

   No connections yet.

   Advertisement

   No advertisements yet