oto can otomatik şanzıman tamir bakım ve yedek parça

Business description

25 yıldır sektörün içinde bulunan firmamız 1987 yılından itibaren artık   sizlere Teknik Oto Sanayi sitesi 9. Blok no 306 Topkapı / İstanbul adresinde hizmet vermeye devam edecektir. Konusunda uzman ustalar ve kaliteli hizmet anlayışımızla sizleri bekliyoruz.


Aracınızın otomatik şanzımanıyla ilgili problemlerini, çesitli çözüm önerileri sunarak en kısa zamanda ve en ekonomik şekilde çözmekteyiz.

Aracınızın şanzımanındaki yıpranmış parçaları, tercihinize göre yeni veya ikinci el yedek parçalarla değiştirip, şanzumanınızı tamir ediyoruz. Ya da, aracınıza ait şanzumanı yeni veya revizyon görmüş, stoklarımızda bulunan ayni marka araca ait baska bir sanzimanla degistirip, sorunsuz bir sekilde aracinizi en kisa sürede teslim ediyoruz.

Servisimizde otomatik şanzıman tamir ve bakımının yanısıra ayrıca her marka araca ait 1 yıl garantili, revizyonu yapılmış 2.el veya 0 otomatik şanzımanlar ve bunlara ait yedek parçalarla da siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Short description: Tork konvektörü, debriyaj, servo, hidrolik sistemi, solenoid, sübap ve vites kademeleri gibi unsurları içinde barındıran alüminyum muhafazaya sahip şanzıman türüdür. Otomatik şanzıma
Country
Company address: teknik oto sanayi sitesi 9 blok no 306 cevizlibag topkapı
Telephone: 0212 482 23 65
Mobile phone: 0544 294 67 35
Personal or Company websitehttp://www.otomatik-sanzimancim.com/
Skype username: murat.can333